سبد کاملی از راه‌کارهای دیجیتال

ما بر روی راهکارهای دیجیتال خلاقانه و نتیجه‌گرا تمرکز داریم

image

میزبانی وب و ایمیل

میزبانی وب یا خدمات هاستینگ، سرویسی است که وب سایت شما را در دسترس کاربران قرار می دهد. برای این کار شما باید اطمینان حاصل کنید که سایت خود را برروی سروری قرار داده اید که همواره روشن و به اینترنت متصل باشد.

مشــاهده بســته‌ها
image

گواهی امنیت SSL

پروتکل (SSL (Socket Secure Layer ، یک استاندارد وب برای کدکردن اطلاعات بین کاربر و وب سایت است. اطلاعاتی که توسط یک اتصال SSL مبادله می شوند بصورت کد شده ارسال می شوند و بدین ترتیب اطلاعات مبادله شده از دزدیده شدن یا استراق سمع محافظت می شوند.

مشــاهده بســته‌ها
image

سامانه پیامک

TORANJSMS سامانه ای قدرتمند برای ارسال، دریافت و مدیریت تبلیغات پیامکی می‌باشد. این سامانه به شما این امکان را می‌دهد که از طریق بستر اینترنت پیامک ارسال نمایید. از جمله امکانات این سامانه می‌توان به ارسال به تفکیک مناطق جغرافیایی و کدپستی، ارسال به مشاغل و اصناف، ارسال زمانبندی شده، ایجاد انواع مسابقه و نظرسنجی و ... اشاره نمود.

مشــاهده بســته‌ها
image

سامانه ایمیل مارکتینگ

TORANJ Email Marketing System سامانه ای قدرتمند برای ارسال ایمیل انبوه می‌باشد. این سامانه به شما این امکان را می‌دهد که از طریق بستر اینترنت ایمیل ارسال نمایید. از جمله امکانات این سامانه می‌توان مدیریت ایمیل مخاطبان، مدیریت قالب ها، ارسال فرم نظرسنجی، ارسال زمان بندی شده و ... اشاره نمود.

مشــاهده بســته‌ها